Wydarzenia 2018

        

W RAMACH PROGRAMU

ERASMUS+

  realizujemy projekt europejski

"Concept, Cooperation, Creation"

we współpracy z Rumunią i Turcją. WIĘCEJ

Czas na podsumowanie kwietnia. Aktywność uczniowska przeciętna  – 591 jednostkowych wejść; ogółem czytelnię odwiedziło co najmniej raz 77 uczniów.

Czytaj więcej...

Rozliczamy sumarycznie dwa „okrojone” feriami i świętami miesiące: luty i marzec. Miłośników porównań odsyłam do sprawozdania z listopada i grudnia ubiegłego roku – tam też rozliczaliśmy około 1,5 miesiąca za jednym razem.

Aktywność uczniowska całkiem dobra – 1135 jednostkowych wejść; ogółem czytelnię odwiedziło co najmniej raz 104 uczniów.

Czytaj więcej...

Nowy rok. Aktywność uczniowska zaskakująco wysoka – odnotowujemy chyba rekordową liczbę jednostkowych wejść – 1367 i też chyba największą jak dotąd liczbę uczniów, którzy choć raz odwiedzili w miesiącu czytelnię – 175 osób.

W twórczej rywalizacji drużynowej klas „Najczytelniejszych I/2016” wyniki przedstawiają się następująco (patrz Tab. 1).

Czytaj więcej...

To nietypowe podsumowanie, gdyż 1,5 miesięczne. W twórczej rywalizacji drużynowej klas „Najczytelniejszych XI-XII/2015” wyniki przedstawiają się następująco (patrz Tab. 1).

Tab. 1. Sumaryczna aktywność czytelnicza uczniów poszczególnych klas – liczby to sumy jednostkowych odwiedzin wszystkich uczniów z danej klasy. LISTOPAD/GRUDZIEŃ 2015

Czytaj więcej...

W twórczej rywalizacji drużynowej „Najczytelniejszych X/2015” wyniki przedstawiają się następująco (patrz Tab. 1).

Tab. 1. Sumaryczna aktywność czytelnicza uczniów poszczególnych klas – liczby to sumy jednostkowych odwiedzin wszystkich uczniów z danej klasy w miesiącu. PAŹDZIERNIK 2015

Czytaj więcej...

Z początkiem roku szkolnego 2015/16 zmieniliśmy formułę tytułu naszej twórczej rywalizacji – już nie „Najlepsi w czytelnictwie” lecz „Najczytelniejsi”. Pomysłodawcą tego, może i nie zawierającego sie w kanonie poprawnej polszczyzny, ale ciekawego słowa, jest Alek Krefft.  Tak więc w rywalizacji drużynowej „Najczytelniejszych IX/2015” wyniki przedstawiały się następująco (patrz Tab. 1).

Czytaj więcej...

W ostatniej w tym roku szkolnym rozgrywce „Najlepsi w czytelnictwie” wszystko „wróciło do normy”. Wygrał Krystian Miderski z klasy Id (33 wejścia), a na miejscach kolejnych także „rządzi” stara czytelnicza gwardia – drugie i trzecie miejsce zajęły „papużki nierozłączki” z IIb  Marysia Chojnowska (25) i Zosia Sobolewska (22), na miejscu czwartym uplasował się Łukasz Głyżewski z IIc (21), a tuż za nim Gosia Kucharz z IId wespół z Mateuszem Kulisem z IIc (po 19).

Czytaj więcej...

Kwiecień – czas nadchodzącej wiosny (zimnej i w tym roku późnej) oraz egzaminów gimnazjalnych ... . Dość zaskakującym faktem jest więc to, że triumfatorem kwietniowym jest uczeń klasy IIIb Maciek Dziurawiec ! Jeszcze w marcu Maciek powiedział, że wygra .... i wygrał. A więc można ambitnie planować, a co istotniejsze – wprowadzać ambitne plany w życie.

Czytaj więcej...

Był marzec, minął marzec ... . W zwycięskiej pierwszej piątce nie znajdujemy niespodzianek – wszystkie nazwiska dobrze znane i mniej lub bardziej zasłużone w naszej zabawie pt. „Najlepsi w czytelnictwie”.

Czytaj więcej...

Minął luty. Miesiąc czytelników z refleksem, rzec by można. Nie dość, że czternaście dni „przepadło” na ferie, to z niewielu pozostałych (bo miesiąc krótki) ledwie siedem było do dyspozycji najlepszych w czytelnictwie.

Czytaj więcej...

Semestr/rok szkolny:   I/2014/2015

Czytelnia szkolna rozpoczęła funkcjonowanie w nowej formule  w dniu 1 IX 2015.

Wybrane charakterystyki funkcjonowania wg nowej formuły:

Czytaj więcej...

Z życia czytelni styczeń 2015            

Styczniowa klasyfikacja indywidualna „Najlepszych w czytelnictwie” i zaskakuje i nie zaskakuje.

Czytaj więcej...

Grudzień zaowocował niespodziankami w rozstrzygnięciach indywidualnych. Miejsca na najwyższym podium doczekała się wreszcie Zosia Sobolewska z klasy IIb nosząca przyrodniczą „ksywkę” pieczarka Agaricus spp. , zaś kolejna uczennica tej klasy Marysia Chojnowska zajęła miejsce trzecie.

Czytaj więcej...

Listopad minął „jak z bicza trzasł”. I trochę, a może i więcej, pozmieniało się w pierwszej dziesiątce najaktywniejszych w czytelnictwie! Zmiana na pozycji lidera! Gosia Kucharz z Id!

Czytaj więcej...

Z życia Czytelni

Po podliczeniu aktywności czytelniczej w październiku okazuje się, że na pierwszych trzech miejscach bez zmian! A więc Karolina, Ania i Krystian! Zmiana jest tylko taka, że każda z tych osób podwoiła aktywność! (porównaj z relacją wrześniową).

Czytaj więcej...

Z życia Czytelni

Karolina, Ania, Krystian, Zosia i Marysia to najaktywniejsi czytelniczo uczniowie we wrześniu. Brawo i gratulacje! Czytelnię odwiedziły/li we wrześniu prawie wszystkie uczennice i uczniowie naszej szkoły – gdyż tutaj miały miejsce wybory do Samorządu Uczniowskiego; w sposób w pełni „czytelniczy” gościliśmy 38 uczennic i uczniów oraz panią Violettę – pracownika obsługi szkoły. Z klasami bywało różnie, z przewagą pozytywów (zerknij na tabelkę poniżej).

Czytaj więcej...
Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top