Wydarzenia

        

W RAMACH PROGRAMU

ERASMUS+

  realizujemy projekt europejski

"Concept, Cooperation, Creation"

we współpracy z Rumunią i Turcją. WIĘCEJ

Lp. Imię Nazwisko Szkoła Punkty %
1 Jakub  Batkiewicz Gdańskie Autonomiczne Gimnazjum, Gdańsk, ul. Osiek 11/12 16 53%
2 Jan  Bednarski Gimnazjum nr 7 im. Zasłużonych Ludzi Morza, ul. E. Hoene 6  11 37%
3 Maciej Cichosz Katolickie Gimnazjum im. Jan Pawła II w Kartuzach, ul.Rynek 6  17 57%
4 Maciej  Czapliński  I Społeczne Gimnazjum STO, ul. Polanki 11, Gdańsk 8 27%
5 Arkadiusz Czarkowski Gdańskie Gimnazjum Lingwista im. Hymnu Narodowego, ul. Malczewskiego 51 27 90%
6 Jakub  Czubasiewicz I Społeczne Gimnazjum STO, ul. Polanki 11, Gdańsk 25 83%
7 Alicja Duda Gimnazjum nr 31 w Gdańsku, ul. Leśna Góra 2 15 50%
8 Maksymilian Dziemiańczuk Gimnazjum nr 20 im. Hanzy w Gdańsku, ul. Zgody II / 6 29 97%
9 Emilia Falkowska Gimnazjum nr 25 w Gdańsku , ul. Kościuszki 8b 15 50%
10 Wojciech Fedan ZKPiG nr 2 w Gdańsku Gimnazjum nr 48 w Gdańsku, ul. Stolema 59 17 57%
11 Jakub  Flik Gimnazjum nr 20 im. Hanzy w Gdańsku, ul. Zgody II / 6 21 70%
12 Marcin Gajkowski Gimnazjum nr 25 w Gdańsku , ul. Kościuszki 8b 14 47%
13 Kaja Górska Gimnazjum nr 27 im. Mariusza Zaruskiego w Gdańsku, ul. Poli Gojawiczyńskiej 10 26 87%
14 Antonina Grabowska I Społeczne Gimnazjum STO, ul. Polanki 11, Gdańsk 5 17%
15 Arkadiusz Grabski Gimnazjum nr 20 im. Hanzy w Gdańsku, ul. Zgody II / 6 9 30%
16 Wiktor Grzywacz Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Gdańsku im. F. Nowowiejskiego , ul Gnilna 3 Gdańsk 22 73%
17 Krzysztof  Hajderek Gimnazjum nr 25 w Gdańsku , ul. Kościuszki 8b 21 70%
18 Mikołaj  Hang Gimnazjum nr 25 w Gdańsku , ul. Kościuszki 8b 30 100%
19 Dorian Horsten Gimnazjum Gedanensis, Gdańsk ul. Dworska 34 10 33%
20 Bartosz Jemioł Gdańskie Autonomiczne Gimnazjum, Gdańsk, ul. Osiek 11/12 21 70%
21 Damian  Kąkol ZSO nr 1 Gimnazjum nr 1 Pruszcz Gdański, ul. Niemcewicza 1 Pruszcz Gdański 21 70%
22 Gabriel Kiciński Gimnazjum nr 25 w Gdańsku , ul. Kościuszki 8b 30 100%
23 Jakub  Kiliańczyk  Gimnazjum nr 8 im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku, ul Żabi Kruk 5 16 53%
24 Barbara  Kobus Gimnazjum nr 7 im. Zasłużonych Ludzi Morza, ul. E. Hoene 6  11 37%
25 Aleksandra Kochan Gimnazjum nr 17 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia, Gdańsk, ul Startowa 9 5 17%
26 Wojciech Korybalski Gimnazjum nr 20 im. Hanzy w Gdańsku, ul. Zgody II / 6 29 97%
27 Hubert Książek Gimnazjum nr 20 im. Hanzy w Gdańsku, ul. Zgody II / 6 24 80%
28 Kamil Kubiak Gdańskie Autonomiczne Gimnazjum, Gdańsk, ul. Osiek 11/12 17 57%
29 Katarzyna  Zofia Kucharska Gimnazjum nr 33 im. Stefana Banacha w Gdańsku, ul. Wodnika 57 15 50%
30 Krzysztof  Kuchta Gimnazjum nr 29 im. Jana Kochanowskiego w Gdańsku, ul. Beethovena 20 25 83%
31 Agnieszka Kuleta Gimnazjum Św. Jana De La Salle w Gdańsku, ul. Słowackiego 101 23 77%
32 Jakub  Kuleta Gimnazjum Św. Jana De La Salle w Gdańsku, ul. Słowackiego 101 13 43%
33 Michał Kwitek Gimnazjum nr 7 im. Zasłużonych Ludzi Morza, ul. E. Hoene 6  22 73%
34 Łukasz Lenarczyk Gimnazjum Sportowe nr 24, Gdańsk ul. Wąsowicza 30 19 63%
35 Michał  Maciołek Gimnazjum nr 7 im. Zasłużonych Ludzi Morza, ul. E. Hoene 6  11 37%
36 Agnieszka Maliczewska Gimnazjum nr 32 w Gdańsku, ul. Boguckiego 44 1 3%
37 Aleksandra Mech Gimnazjum nr 7 im. Zasłużonych Ludzi Morza, ul. E. Hoene 6  12 40%
38 Eryk Możdżeń  Zespół Szkoły Podstawowej i Publicznego Gimnazjum w Przodkowie, ul. Sportowa 1  11 37%
39 Jakub  Paszkiewicz Niepubliczne Gimnazjum w Kowalach im. dr Wandy Błeńskiej, ul. Sadowa 21, 80-180 Kowale 16 53%
40 Mikołaj Pęczak Gimnazjum nr 20 im. Hanzy w Gdańsku, ul. Zgody II / 6 13 43%
41 Tomasz  Pietrowski Gimnazjum nr 25 w Gdańsku , ul. Kościuszki 8b 15 50%
42 Robert  Piwowarski Publiczne Gimnazjum im. Aleksandra Majkowskiego w Klukowej Hucie, ul Wybickiego 6 24 80%
43 Anna Pomorska Zespół  Szkół w Stegnie Publiczne Gimnazjum w Stegnie, ul. Powstańców Warszawy 2, Stegna 10 33%
44 Maciej Rogowicz ZKPiG nr 2 w Gdańsku Gimnazjum nr 48 w Gdańsku,ul. Stolema 59 29 97%
45 Marta  Rozwadowska ZKPiG nr 2 w Gdańsku Gimnazjum nr 48 w Gdańsku, ul. Stolema 59 16 53%
46 Jakub  Sadowski Publiczne Gimnazjum im. Aleksandra Majkowskiego w Klukowej Hucie, ul Wybickiego 6 11 37%
47 Kacper  Skarżyński II Społeczne Gimnazjum STO, ul. Kartuska 245 11 37%
48 Sebastian  Skwarczyński Akademia Dobrej Edukacji im. M.Płażyńskiego w Gdańsku , ul. Chłopska 64 17 57%
49 Natalia Socha Publiczne Gimnazjum nr 2 im. j. Heweliusza w Żukowie, ul. Armii Krajowej 2 e 5 17%
50 Zofia  Sosińska Gimnazjum nr 7 im. Zasłużonych Ludzi Morza, ul. E. Hoene 6  12 40%
51 Mikołaj Storoniak Gimnazjum nr 49 im. T. Mazowieckiego w Gdańsku, ul. Szyprów 3 11 37%
52 Tomasz  Szcząchor Gimnazjum nr 20 im. Hanzy w Gdańsku, ul. Zgody II / 6 11 37%
53 Igor  Sztormowski Gimnazjum nr 25 w Gdańsku , ul. Kościuszki 8b 20 67%
54 Miłosz Szulęcki Zespół  Szkół w Stegnie Publiczne Gimnazjum w Stegnie, ul. Powstańców Warszawy 2, Stegna 17 57%
55 Dominik Śledziewski Gimnazjum nr 25 w Gdańsku , ul. Kościuszki 8b 15 50%
56 Ksawery Tyzo Gimnazjum Św. Jana De La Salle w Gdańsku, ul. Słowackiego 101 22 73%
57 Marcel  Ustowski I Społeczne Gimnazjum STO, ul. Polanki 11, Gdańsk 17 57%
58 Maciej  Welz Publiczne Katolickie Gimnazjum  im. św. Kazimierza w Gdańsku, ul.Pilotów 1 13 43%
59 Maciej Wiśniewski Publiczne Gimnazjum im. Aleksandra Majkowskiego w Klukowej Hucie, ul Wybickiego 6 21 70%
60 Daniel  Wolski Publiczne Gimnazjum im. Aleksandra Majkowskiego w Klukowej Hucie, ul Wybickiego 6 21 70%
61 Julian Wolski Publiczne Gimnazjum im. Aleksandra Majkowskiego w Klukowej Hucie, ul Wybickiego 6 9 30%
62 Michał Żakieta Katolickie Gimnazjum im. Jan Pawła II w Kartuzach, ul.Rynek 6  21 70%

Informujemy uczestników konkursu kuratoryjnego z fizyki, że etap rejonowy odbędzie się w Gimnazjum nr 20 im. Hanzy w Gdańsku ul. Zgody II/6 w dniu 08.02.17 ( środa).

Zgodnie z regulaminem rozpoczęcie konkursu nastąpi o godzinie 14.00. Bardzo prosimy o przybycie na godzinę 13.30 w celu sprawnej organizacji etapu rejonowego.

Prosimy także o uwzględnienie zimowych warunków jazdy, aby zapobiec spóźnieniom.

Według regulaminu konkursu każdy uczestnik może posiadać prosty kalkulator. Uczestnik winien stawić się na konkurs z ważną legitymacją szkolną.

                                                                              Bardzo serdecznie zapraszamy.

 

Jak dotrzeć do naszej szkoły pokazuje mapka.

Z poważaniem Iwona Zielińska (przewodnicząca RKK)

DOPALACZE. Gdzie szukać pomocy?

 

Odkrywamy talenty na Pomorzu

 

Partnerzy Gimnazjum nr 20 im. Hanzy

 

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top